بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك-خواص ژئوتكنيك-مشخصه هاي مكانيكي خاك تثبيت شده
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی سوابق خرید رفع مسئولیت تماس با ما

صفحه نخست »  »  بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك
دانلود تحقیق و مقالات با عنوان بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك در قالب word و قابل ویرایش و در 46 صفحه گرد آوری شده در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك

بهسازي خاك در مهندسي ژئوتكنيك از جايگاه ويژه اي برخوردار است. در بسياري از موارد به علت اجبار در احداث سازه در يك محل مشخص و به دليل نامناسب بودن زمين از نظر خواص ژئوتكنيك بايد براي رفع مشكل چاره اي بيانديشيم. بهسازي خاك يكي از راه حلهاي عملي در جهت رفع اين مشكل است.

امروزه روشهاي مختلفي جهت بهسازي خاك وجود دارد. كه از آن ميان مي توان به تثبيت خاك با آهك و تسليح خاك اشاره كرد. تثبيت خاك ها با آهك به علت سهولت اجرا و كسب تجربه طي ساليان متمادي ، يكي از روشهاي رايج و متداول مي باشد.

ايده تسليح خاك نيز به نوعي از گذشته هاي دور مورد توجه بوده و استفاده نوين و علمي از اين روش به وسيله بهره گيري از تكنولوژيها و مصالح جديد نيز چندي است مورد توجه مهندسين عمران قرار گرفته است.

بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك

هدف از اين تحقيق، بررسي آزمايشگاهي تأثير الياف بر مشخصه هاي مكانيكي خاك تثبيت شده با آهك مي باشد. آزمايش هاي انجام شده، شامل دو بخش مي باشد : بخش اول ، آزمايشهاي اوليه شامل XRE جهت شناسايي عناصر شيميايي تشكيل دهنده خاك و آهك، دانه بندي، چگالي ذرات خاك، حدود اثر برگ و تراكم جهت تعيين مشخصات مصالح مصرفي مي باشد

 

 

به این پست امتیاز بدهید !
[تعداد: 0 میانگین: 0]

بهسازی خاك در مهندسی ژئوتكنيك

قیمت : 7000 تومان

7000 تومان – خرید
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
مطالب مرتبط

کاربر گرامی ،لطفا ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید،درانتهای خرید لینک دانلود فایل به شما نمایش داده می شود،یک نسخه از فایل هم ایمیل می گردد، در صورتی که موفق به دریافت فایل نشدید، لطفا از بخش ارتباط با ما در تماس باشیدارتباط با پشتیبانی
+ +