بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان-سنگ آهن-سنگهاي بازيك
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی سوابق خرید رفع مسئولیت تماس با ما

صفحه نخست »  »  بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان
دانلود تحقیق و مقالات با عنوان بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان در قالب word و قابل ویرایش و در 88 صفحه گرد آوری شده در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان

از نظر ماگاتيسم مي توان طيف وسيعي از سنگهاي بازيك تا كاملاً اسيدي با منشاء نفوذي نيمه عميق تا خروجي را در منطقه منشأ كوارتزپورفيري ، ريوليت، سينيت ، مونزونيت ، آندزيت، بازالت، كوارتز كواتوفيرها، آلبيتوفيرها، دايكهاي بازيك با تركيب ديابازي شاهدي بروجود اين طيف وسيع مي باشند، از نظر دگرگوني نيز دو فاز پيوسته دگرگوني دیناميك ـ حرارتي تشخيص داده شده اندكه مجموعه اي ازسنگهاي گرانيت ، گنيس، مگماتيت ها و سنگهاي با رخساره آمفيبوليت و شيستهاي سبز متجلي گشته است.
واحد سنگي شناخته شده در محدوده كانسار بصورت مجموعه در هم و خرد شده اي مركب از سنگهاي ولكانيكي رسوبي و همچنين سنگهاي آذرين نفوذي، تظاهر دارند كه سري ريز و نسبت داده شده اند.

بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان

براساس آخرین آمارهای منتشر شده از سوی صندوق بین المللی پول و اعتبار، 98 درصد از سنگ آهن دنیا برای تولید آهن و فولاد بکار برده می شود،بطور میانگین برای تولید یک تن فولاد، حدود 1600 کیلوگرم سنگ آهن مورد نیاز می باشد. براساس برنامه توسعه اقتصادی و صنعتی کشور تا پایان سال 1388 تولید فولاد ایران می بایست به 28 میلیون تن افزایش یابد که سرمایه گذاری های جدید در بخش معدن می بایست پاسخگوی این میزان تولید فولاد در کشور باشد. مجموع ذخائر و منابع سنگ آهن در ایران حدود 4/4 میلیارد تن ذخیره تثبیت شده و 4/6 میلیارد تن ذخیره احتمالی است که در دهه های آینده وارد چرخه مصرفی صنایع فولاد کشور خواهد شد.ظرفیت تولید سنگ آهن در ایران هم اکنون (2007) از مرز 18 میلیون تن در سال گذشته است (IMIDRO) و این رقم در چند سال آینده با توجه به نیازهای بازارهای داخلی و جهانی در صورت عملی شدن ظرفیتهای در دست اجرا به 7/40 میلیون تن در سال خواهد رسید

تولید جهانی سنگ آهن در سال 2006، 1482 میلیون تن و تولید فولاد خام 1239 میلیون تن بوده است

به این پست امتیاز بدهید !
[تعداد: 0 میانگین: 0]

بررسی وضعیت سنگ آهن در ایران و جهان

قیمت : 13000 تومان

13000 تومان – خرید
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
مطالب مرتبط
  • بررسی کانی کائولینیت در معدن زنوز
  •     
    کاربر گرامی ،لطفا ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید،درانتهای خرید لینک دانلود فایل به شما نمایش داده می شود،یک نسخه از فایل هم ایمیل می گردد، در صورتی که موفق به دریافت فایل نشدید، لطفا از بخش ارتباط با ما در تماس باشیدارتباط با پشتیبانی
    + +