آريگونی-صنعت نساجی-محصولات آريگونی-مراحل پيشرفته اي اكسترودنكيك
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی سوابق خرید رفع مسئولیت تماس با ما

صفحه نخست »  »  آريگونی
دانلود تحقیق و مقالات با عنوان آريگونی در قالب word و قابل ویرایش و در 62 صفحه گرد آوری شده در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

آريگونی

صنعت نساجی

آريگوني صنعت نساجي است با چرخة كامل (اكستروژن، بافته، توليد فابريك)

در سال ۱۹۳۶ بوسيلة جيواني آرگوني ابداع شد و هنوز خانواده وي آنرا اداره مي كنند.

در ۲۵ سال اوليه در عرصه نساجي سنتي (بافت لباس) كار مي كرد: از سال ۱۹۶۰ در توليد فابريكهاي (بافته هاي فني) به كار پرداخته است.

اين شركت در نزديك como (شمال ايتاليا) واقع است، منطقه اي كه هميشه در صنعت نساجي منحصر بفرد بوده است و ستاد بسيار ماهر و فناوري عالي دارد.

و آريگوني مفتخر است كه سرويس كامل به مشتريانش ارائه مي دهد: اين شركت به انجام تحقيقات و توسعه محصولات مي پردازد و به كارگيري استفادة از مواد خام بهتر را مورد مطالعه قرار مي دهد و آنگاه مراحل پيشرفته اي اكسترودنكيك، بافتن و توليد را آزمايش مي كند.

محصولات آريگوني و بافته هاي آن با استفاده از كلربردهاي فني براي عرصه هاي كشاورزي، ساختماني، ورزشي، توريسم به وجود آمده اند. به همراه اين محصولات فني، دسته اي از وسايل «باغباني» براي كاربران نهايي طراحي شده‌اند.

آريگونی

در حال حاضر شرکت 20 خانواده از فابریکها را تولید می کند هرکدام از الگوهای متفاوت، فابریک ها رنگ ها و اندازه های متفاوت ساخته شده اند. اقلام درون کاتالوگ بالغ بر 800 قلم است و فابریکهای خاص بر اساس نیازهای خاص تولید یم شوند.

شبکه فابریک های آریگونی دارای ابعاد گسترده ای از 25 میلی متر (بیوبرد) تا 350 میکرون (بیورت) است وزن آنها بین C1 و 300 گرم در هر متر مربع متفاوت است و عرض آن بین 4 سانتی متر و 6 متر است.

آریگونی سه کارخانه تولیدی با کل فضای m000/11 دارد.

در کشورهای ایتالیا اریگونی دارای زنجیره توزیع مستقیم است و 30 نمایندگی دارد. به طور متوسط استوک ها آن حدود 3 میلیون متر مربع وسعت دارد و آریگونی می تواند در طی دو یا سه روز سفارشات را به صورت کامل ارسال کند

به این پست امتیاز بدهید !
[تعداد: 0 میانگین: 0]

آريگونی

قیمت : 9000 تومان

9000 تومان – خرید
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
مطالب مرتبط

کاربر گرامی ،لطفا ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید،درانتهای خرید لینک دانلود فایل به شما نمایش داده می شود،یک نسخه از فایل هم ایمیل می گردد، در صورتی که موفق به دریافت فایل نشدید، لطفا از بخش ارتباط با ما در تماس باشیدارتباط با پشتیبانی
+ +